• Навчально-методичний відділ НЦАОМ ім. О.М. Макарова
 • +38(056) 713-58-35 /
Новини
21 Січня, 2022 Новини

Починається прийом робіт до ХХ Всеукраїнську конференцію-конкурс науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях»

Просимо уважно ознайомитися з умовами участі та чітко дотримуватися їх.

До Конференції запрошуються здобувачі освіти 6-11 класів шкільних та позашкільних закладів України, зокрема: учні Заочної аерокосмічної школи НЦАОМ ім. О.М. Макарова «Всесвіт», Малої академії наук, УМАКО «Сузір’я», центрів НТТУМ та інші.

Найкращі роботи учасників Конференції будуть відзначені дипломами та грамотами. Оргкомітет Конференції може передбачати окремі номінації та призи для учасників, яких відзначили координатори.

До 20 березня 2022 року потрібно обов’язково:

 1. заповнити заяву через Гугл-форму
 2. надати в оргкомітет Конференції науково-дослідну роботу у друкованому варіанті. (надіслана поштою чи передана особисто)

Місце проведення Конференції: м. Дніпро, пр. Гагаріна, 26, Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова.

Поштова адреса: НЦАОМ ім. О.М. Макарова, «Зоряний шлях», а/с 503, м. Дніпро, 49005, Україна.

Роботи, надіслані електронною поштою, не розглядаються!!!

До розгляду приймаються науково-дослідні роботи за напрямками:

 1. АСТРОНОМІЯ (дослідження астрономічних явищ і космічних об’єктів).
 2. КОСМІЧНА ФІЗИКА (фізико-технічні ефекти та їх використання в дослідженнях і освоєнні космічного простору та інших планет).
 3. НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ В КОСМОСІ (дослідження космічних явищ і процесів та їх використання під час створення нових засобів виходу і пересування в Космосі, в пошуку і використанні космічних джерел енергії; можливостей використання космічних апаратів (КА) в інтересах людства, створення умов життєдіяльності людини в Космосі). ПРИРОДНІ ЯВИЩА ТА ЕКОЛОГІЯ КОСМОСУ (фізичні явища та ефекти, що не мають теоретичного пояснення; нові ідеї, гіпотези і моделі природних феноменів; діяльність людини в Космосі та її наслідки).
 4. КОСМІЧНА МЕДИЦИНА І БІОЛОГІЯ (аспекти існування і еволюції рослин, комах, тварин і людини в умовах невагомості і космічної радіації, а також в умовах інших планет). ДУХОВНІСТЬ І КОСМОС (гармонія земної і космічної природи, призначення і роль людини і людства у Всесвіті, інформаційні і духовні аспекти розвитку людства).
 5. КОСМІЧНІ АПАРАТИ ТА РАКЕТИ-НОСІЇ (КА для наукових досліджень, КА для народного господарства, інформаційні КА, КА екологічного моніторингу, малі КА; ракети-носії різних класів і призначення).
 6. ІСТОРІЯ КОСМОНАВТИКИ ТА РАКЕТНО-КОСМІЧНОЇ ТЕХНІКИ (історія зародження і розвитку космонавтики та ракетно-космічної техніки; перспективні напрямки розвитку космічної галузі; життєвий шлях видатних творців ракетної техніки, космічна історія України та роль українців в ній).
 7. КОМП’ЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ (розглядаються програми і обчислювальні комплекси орієнтовані на застосування в аерокосмічній техніці, космічних і астрономічних дослідженнях а також у навчанні. Моделювання космічних та планетарних процесів, побудова математичних моделей, обробка даних космічних і астрономічних досліджень, телеметричних даних, програми керування роботами і космічними апаратами. Основними критеріями оцінки програм є оригінальність, працездатність, новизна програмних рішень і методів, що застосовуються, а також засоби їх реалізації).
 8. ТЕХНІЧНА ТВОРЧІСТЬ ТА РАКЕТНО-КОСМІЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ (нові конструкції і технології, нові принципи в конструюванні приладів, розробка і застосування нових технологій і матеріалів, засоби пересування в Космосі і на планетах, моделювання ракет-носіїв, космічних апаратів і орбітальних станцій).

Детальніше з умовами Конференції ви маєте можливість ознайомитися на профільній сторінці

Бажаємо гарного дня!

Наші партнери

Наші постійні партнери

Державне космічне агентство України
Державне космічне агентство України
Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»
Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»
Державне підприємство «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова»
Державне підприємство «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова»
Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара
Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»
Інжинірингова школа Noosphere
Інжинірингова школа Noosphere
ISPACE SCHOOL Приватна школа в Києві
ISPACE SCHOOL Приватна школа в Києві