• Навчально-методичний відділ НЦАОМ ім. О.М. Макарова
  • +38(056) 713-58-35 /
Навчальний процес
10 Лютого, 2022 Навчальний процес

Актуальниий розклад занять

Розклад занять аерокосмічної та комп’ютерної школи
(здобувачі освіти 9-11 класів)
на 2 семестр 2021-2022 н.р.

Найменування Клас Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
Астрономія 9 кл.           830-950
Марченко Л.О.
Прикладна інформатика 9 кл.           955-1115
Вахрушева Л.Л.
Механіка космічного польоту 9 кл.           1120-1240
Шевцов В.Ю.
Основи апаратного та програмного
забезпечення ПК
9 кл.           1245-1405
Певзнер О.М.
Основи алгоритмізації та
програмування
10 кл.           830-950
Вахрушева Л.Л.
Екологія Космосу 10 кл.           955-1115
Шевцова А.І.
Основи програмування на Python 10 кл.           1120-1240
Певзнер О.М.
Історія розвитку РКТ 10 кл.           1245-1405
Колісніченко О.В.
Використання засобів комп’ютерної
графіки
10 кл.           1410-1530
Колісніченко О.В.
Основи комп’ютерної графіки 8-11 кл.   1730-1850
Вахрушева Л.Л.
       
WEB-дизайн 6-11 кл.     1650-1810
Світлий А.О.
     
Програмування 6-11 кл. 1730-1850
Світлий А.О.
       

 

Розклад занять гуртків аерокосмічного спрямування
(здобувачі освіти 5-8 класів)
на 2 семестр 2021-2022 н.р.

Найменування Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
Цікава математика
(спільно з Прикладною
інформатикою)
П.і. – 1600-1640
Ц.м. – 1640-1720
Корзюков Н.О.
         
Юний фізик
(спільно з Прикладною
інформатикою)
  П.і. – 1645-1725
Вахрушева Л.Л.
Ю.ф. – 1730-1830
Грошелєв Д.Г.
       
Аматорська астрономія
(спільно з Прикладною
інформатикою)
    П.і. – 1600-1640
Корзюков Н.О.
А.а. – 1640-1720
Мількін А.В.
     
Основи комп’ютерної
графіки
      1700-1820
Блат О.Л.
   
Основи робототехніки           1410-1530
Семенюта О.С.
Віртуальний конструктор           1540-1700
Семенюта О.С.
Лабораторія ракетно –
космічного моделювання
  1700-1825
Бондаренко С.Г.
будівля №4
1700-1825
Бондаренко С.Г.
будівля №4
1700-1825
Бондаренко С.Г.
будівля №4
   

 

Розклад занять курсів з підготовки до ЗНО
(здобувачі освіти 10-11 класів)
на 2 семестр 2021-2022 н.р.

Найменування Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
Українська література   1600-1720
Ткач О.О.
     
Українська мова 1600-1720
Ткач О.О.
    1600-1720
Ткач О.О.
 
Математика         1600-1720
Стояк Я.В.
Фізика         1730-1850
Соколовський О.Й.
Історія 1730-1850
Гладуш А.І.
    1730-1850
Гладуш А.І.
 

Наші партнери

Наші постійні партнери

Державне космічне агентство України
Державне космічне агентство України
Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»
Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»
Державне підприємство «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова»
Державне підприємство «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова»
Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара
Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»
Інжинірингова школа Noosphere
Інжинірингова школа Noosphere
ISPACE SCHOOL Приватна школа в Києві
ISPACE SCHOOL Приватна школа в Києві