• Навчально-методичний відділ НЦАОМ ім. О.М. Макарова
  • +38(056) 713-58-35 /
Навчальний процес
29 Серпня, 2022 Навчальний процес

Актуальниий розклад занять

Розклад занять Аерокосмічної школи та

школи комп’ютерних і мережних технологій
на 1 семестр 2022-2023 н.р.

Найменування Клас Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота

Астрономія

9 кл.

         

930-1050
Марченко Л.О.

Прикладна інформатика

7-9 кл.

         1720-1850
Вахрушева Л.Л.

 

Основи космічного природознавства

9 кл.

         

1055-1215
Шевцов В.Ю.

Історія розвитку РКТ

10 кл.

         

1035-1215
Колісніченко О.В.

Основи комп'ютерної графіки

8 кл.

         1600-1720
Вахрушева Л.Л.

 

Наукові дослідження

в Космосі

10 кл.

         

1220-1340
Шевцова А.І.

Основи комп’ютерної

графіки

9-11
кл.

   

1600-1720
Блат О.Л.

     

WEB-дизайн

6-11
кл.

   

1600-1720
Журба Ю.А

     

Програмування

6-11
кл.

1600-1720
Журба Ю.А.

         

Технології обробки інформації

9-11
кл.

  1720-1850
Вахрушева Л.Л.
       
Основи програмування на Python 7-11
кл.
      1730-1850
 Певзнер О.М.
   

Розклад занять гуртків аерокосмічного спрямування
на 1 семестр 2022-2023 н.р.

Найменування Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота

Цікава математика

1600-1720
Корзюков Н.О.

         

Юний фізик

         

930-1050
Грошелєв Д.Г.

Аматорська астрономія

   

1600-1720
Мількін А.В.

     

Основи компютерної графіки 6-7 клас

 

1600-1720
Вахрушева Л.Л.

       

Основи робототехніки

         

1345-1505
Семенюта О.С.

Віртуальний конструктор

         

1220-1340
Семенюта О.С.

Лабораторія ракетно–
космічного моделювання

 

1700-1820
Бондаренко С.Г.

1700-1820
Бондаренко С.Г.

1700-1820
Бондаренко С.Г.

   

Розклад занять курсів з підготовки до ЗНО

на 1 семестр 2022-2023 н.р.

Найменування Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
Українська література   1600-1720
Ткач О.О.
     
Українська мова 1600-1720
Ткач О.О.
    1600-1720
Ткач О.О.
 
Математика         1600-1720
Стояк Я.В.
Фізика         1730-1850
Соколовський О.Й.
Історія 1730-1850
Гладуш А.І.
    1730-1850
Гладуш А.І.
 

Наші партнери

Наші постійні партнери

Державне космічне агентство України
Державне космічне агентство України
Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»
Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»
Державне підприємство «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова»
Державне підприємство «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова»
Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара
Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»
Інжинірингова школа Noosphere
Інжинірингова школа Noosphere
ISPACE SCHOOL Приватна школа в Києві
ISPACE SCHOOL Приватна школа в Києві