• Учебно-методический отдел НЦАОМ им. А.М. Макарова
  • +38(056) 713-58-35 /
Новости
30 Мая, 2024 Новости

ПІДВЕДЕНІ ПІДСУМКИ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ «Я – ДИЗАЙНЕР»

У період із 7 по 20 травня 2024 року відбувся творчий конкурс «Я – дизайнер», який проходив у рамках онлайн-марафону «ШЛЯХ В IT: ПРОФЕСІЯ – ДИЗАЙНЕР» з нагоди Всесвітнього дня дівчат в ІКТ за участі:

Ø  Національного центру аерокосмічної освіти молоді О.М. Макарова;

Ø  Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара;

Ø  Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»;

Ø  Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;

Ø  Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя;

Ø  Фахового коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара

та партнерів заходу:

Ø  Харківського ІТ Кластера (Kharkiv IT Cluster);

Ø  ІТ компанії Intellias.

На творчий конкурс було надано 159 конкурсних робіт від учасників із 15 областей України: Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Чернівецької, Харківської, Херсонської та Хмельницької.

29 травня 2024 року підведено підсумки творчого конкурсу «Я – дизайнер» та рішенням журі у складі:

- Уляни ШУМЕЙ, координаторки освітніх програм і проєктів Харківського ІТ Кластера;

- Ірини ЧЕРХАВСЬКОЇ, Strong Middle Graphic Designer в Intellias;

- Інни КЛИМЧУК, фахівчині відділу мультимедійних проєктів та технологій НЦАОМ;

- Алесі САВЧЕНКО, випускниці школи комп’ютерних та мережних технологій НЦАОМ

було визначено 56 переможців, які відзначені дипломами І-ІІІ ступенів: 

МОЛОДША ГРУПА

Диплом І ступеня

Гаврюшенко Софія

Комунальний заклад «Люботинський мистецький ліцей “Дивосвіт”» Харківської обласної ради

Корнєв Кирило

Комунальний заклад «Козачолопанський ліцей» Дергачівської міської ради Харківської області

Литка Марія

Комунальний заклад освіти «Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів» Дніпровської міської ради

Радченко Юлія

Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара

Руських Кирило

Дніпровська гімназія №77 Дніпровської міської ради

Яценко Тимофій

Комунальний заклад «Височанський ліцей № 2 Височанської селищної ради Харківського району Харківської області»

Диплом ІІ ступеня

Адилін Григорій

Комунальний заклад освіти «Навчально-виховний комплекс № 4 середня загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Дніпровської міської ради

Горобець Софія

Комунальний заклад освіти «Олексіївський ліцей Олексіївської сільської ради»

Данюк Ярослав

Судилківський ліцей Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької обл.

Левіна Кароліна

Ліцей №93 Львівської міської ради

Роздайбіда Ілля

Комунальний заклад освіти «Навчально-виховний комплекс №4 «середня загальноосвітня школа - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Дніпровської міської ради

Скоромолот Дар'я

Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа №101» Дніпровської міської ради

Стельмах Діана

Люботинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Люботинської міської ради Харківської області

Тихонова Таїсія

Опорний заклад загальної середньої освіти «Лідер» Краматорської міської ради Донецької області

Диплом ІІІ ступеня

Барановська Вероніка

Комунальний заклад «Червонівський ліцей» Біляївської сільської ради Лозівського району Харківської області

Богдан Вікторія

Доброводівський ліцей імені Миколи Руденка Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області

Горобець Софія

Комунальний заклад освіти «Олексіївський ліцей Олексіївської сільської ради»

Зіновʼєва Ганна

Комунальний заклад освіти «Олексіївський ліцей Олексіївської сільської ради»

Зорька Олександра

Комунальний заклад освіти «Олексіївський ліцей Олексіївської сільської ради»

Ілаш Евеліна

Ліцей №93 Львівської міської ради

Качор Євген

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Борщовичі Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області

Коломієць Катерина

Бузівський ліцей Жашківської міської ради Черкаської області

Корецька Єлизавета

Херсонська багатопрофільна гімназія № 20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради

Мовчан Вікторія

Судилківський ліцей Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області

Свінціцька Валерія

Миколаївська гімназія №26 Миколаївської міської ради Миколаївської області

СТАРША ГРУПА

Диплом І ступеня

Водолаженко Владислав

Червоноградський гірничо-економічний фаховий коледж

Лущак Маркіян

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та дошкільної освіти с.Дідилів Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області

Макух Софія

Дрогобицький механіко-технологічний фаховий коледж

Мордик Ілля

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Луцьке вище професійне училище»

Тарасюк Владислав

Бердянська загальноосвітня школа 1-3 ступенів № 7 Бердянської міської ради Запорізької області

Чувакова Яна

Державний навчальний заклад «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії  та інформаційних технологій»

Диплом ІІ ступеня

Волков Олександр

Державний навчальний заклад «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії  та інформаційних технологій»

Волошин Інна

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 Полтавської міської ради Полтавської області»

Іванов Олександр

Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара

Кунта Уляна

Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 44 ім. Т.Г. Шевченка

Луценко Анастасія

Відокремлений структурний підрозділ «Львівський поліграфічний фаховий коледж Української академії друкарства»

Струналь Олена

Дрогобицький механіко-технологічний фаховий коледж

Топоровська Єлизавета

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Бердянської міської ради Запорізької області

Хоменко Євгеній

Навчально-виховний комплекс «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер» Cмілянської міської ради Черкаської області

Диплом ІІІ  ступеня

Власенко Юлія

Комунальний заклад освіти «Міський юридичний ліцей наукового спрямування при університеті митної справи та фінансів» Дніпровської міської ради

Горелікова Анастасія

Відокремлений структурний підрозділ «Львівський поліграфічний фаховий коледж Української академії друкарства»

Грекова Віолетта

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Дніпровський центр професійно-технічної освіти»

Гулич Наталія

Державний професійний (професійно-технічний) заклад освіти «Самбірський професійний ліцей»

Корсiк Святослав

Комунальний заклад «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат "Орієнтир"» Запорізької обласної ради

Ліфанова Олеся

Державний навчальний заклад «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії  та інформаційних технологій»

Маланчук Христина

Дрогобицький механіко-технологічний фаховий коледж

Мельник Вікторія

Комунальний заклад «Опорний заклад «Кодимський ліцей № 1» Кодимської міської ради Подільського району Одеської області

Молодницька Анна-Ірина

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Миколаївський професійний ліцей»

Мороз Вероніка

Дрогобицький механіко-технологічний фаховий коледж

Мосієнко Юлія

Комунальний заклад освіти «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» Дніпропетровської обласної ради

Райлян Божена

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 Полтавської міської ради Полтавської області»

Тарасова Анастасія

Комунальний заклад освіти «Міський юридичний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів» Дніпровської міської ради  

Тимошенко Яна

Відокремлений структурний підрозділ Брянківський фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»

Третяк Максим

Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара

Чижиков Ростислав

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Бердянської міської ради Запорізької області

Шокало Христина

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Миколаївський професійний ліцей»

 

Грамотами у різних номінаціях нагороджені: 

Учасник

Заклад освіти

Номінація

Водолаженко Владислав

Червоноградський гірничо-економічний фаховий коледж

За поєднання технічності та творчості

Волков Олександр

Державний навчальний заклад «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії  та інформаційних технологій»

Графічна гармонія

Волошин Інна

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 Полтавської міської ради Полтавської області»

За оригінальність рішення

Гаврюшенко Софія

Комунальний заклад «Люботинський мистецький ліцей “Дивосвіт”» Харківської обласної ради

Символізм у формах

Корнєв Кирило

Комунальний заклад «Козачолопанський ліцей» Дергачівської міської ради Харківської області

Дизайнерський фаворит. За поєднання технічності та творчості

Литка Марія

Комунальний заклад освіти «Міський юридичний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів» Дніпровської міської ради

За креативність та стиль. Емблематична елегантність.

Лущак Маркіян

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та дошкільної освіти с.Дідилів Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області

За мінімалізм

Макух Софія

Дрогобицький механіко-технологічний фаховий коледж

Графічна гармонія

Мордик Ілля

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Луцьке вище професійне училище»

За творчий підхід до створення логотипа 

Радченко Юлія

Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара

Емблематична елегантність

 

Руських Кирило

Дніпровська гімназія №77 Дніпровської міської ради

Емблематична елегантність

Рябинин Роман

Комунальний заклад «Зеленогайський ліцей Височанської селищної ради Харківського району Харківської області»

За творчий пошук

Тарасюк Владислав

Бердянська загальноосвітня школа 1-3 ступенів №7 Бердянської міської ради Запорізької області

За творчий підхід до створення логотипа

Чувакова Яна

Державний навчальний заклад «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії  та інформаційних технологій»

За поєднання технічності та творчості. За лого-стиль

Яценко Тимофій

Комунальний заклад «Височанський ліцей № 2 Височанської селищної ради Харківського району Харківської області»

За створення настрою. За творчий підхід до створення логотипа 

 

Спеціальними призами від UKRSIBBANK BNP Paribas Group було нагороджено трьох переможців молодшої групи: Корнєва Кирила, Литку Марію та Яценка Тимофія.

Усі учасники творчого конкурсу отримали сертифікати. 

Вчителі та викладачі, які долучили здобувачів освіти до участі у заході, отримали сертифікати про підвищення кваліфікації в обсязі 0,5 кредитів ЄКТС за напрямами «Використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі» та «Розвиток професійних компетентностей».

Наши партнеры

Наши постоянные партнеры

Державне космічне агентство України
Державне космічне агентство України
Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»
Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»
Державне підприємство «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова»
Державне підприємство «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова»
Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара
Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»
Інжинірингова школа Noosphere
Інжинірингова школа Noosphere
ISPACE SCHOOL Приватна школа в Києві
ISPACE SCHOOL Приватна школа в Києві