• Навчально-методичний відділ НЦАОМ ім. О.М. Макарова
  • +38(056) 713-58-35 /
Новини
25 Січня, 2024 Новини

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ІХ Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Літературний Всесвіт»

У період із жовтня 2023 року по січень 2024 року відбувся ІХ Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Літературний Всесвіт» (далі – Конкурс).

25 січня 2024 року підведено підсумки Конкурсу, який проводиться щорічно з метою стимулювання молоді до вдосконалення уяви, вміння самостійно аналізувати факти та вміло формулювати свою думку про Космос і Всесвіт; розвитку зацікавленості до поглибленого вивчення космічного простору за допомогою творчого та літературного спрямування, а також підтримки творчого самовдосконалення здобувачів освіти.

На Конкурс було зареєстровано 191 учасник із різних областей України: Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Кропивницька, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Хмельницька та Чернівецька.

Враховуючи воєнний стан в Україні, деякі наші постійні учасники змогли долучитися до Конкурсу, навіть із окупованих територій, чим дуже нас порадували.

Конкурсні роботи оцінювалися незалежним журі, за наступними критеріями:

  • відповідність темі;
  • зміст;
  • правопис та оформлення;
  • оригінальність;
  • повнота розкриття теми.

Перед журі стояло непросте завдання – вибрати з великої кількості творчих робіт ті, які повністю відповідають умовам Конкурсу та заявленій темі, а також вирізняються знаннями та оригінальністю.

Більшість робіт учасників відповідають тематиці Конкурсу, цікаві та актуальні за змістом, містять оригінальні ідеї, авторські фото та зображення.

Оцінки знижувалися за неповне розкриття теми, за невідповідність умовам оформлення та граматичні помилки.

 

Рішенням журі визначено переможців Конкурсу.

 

Дипломами І-ІІІ ступенів IХ Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Літературний Всесвіт» відзначені наступні учасники:

 

НОМІНАЦІЯ «НОВА КОСМІЧНА КАЗКА», МОЛОДША ГРУПА.

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ
Надія ЛИТОВЧЕНКО, м. Дніпро.

 

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

Максим ЖИВОГЛЯД, м. Енергодар, Запорізька обл.

Василина БІНЕВИЧ, м. Дніпро,

Аліна ДЕМ'ЯНЧУК, м. Дніпро,

Вероніка ЄРЕМЕНКО, м. Дніпро,

Аріна ГУЛЬЧЕНКО, смт. Смоліне, Кіровоградська обл.

Антоніна ФОКІНА, м. Дніпро,

 

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Валерія ВАРВАРОВА, м. Київ,

Марія ЖЕРНОВА, м. Марганець,

Віктор ДОБРОВ, м. Енергодар, Запорізька обл.

Єгор БУРЯК, м. Кам'янське, Дніпропетровська обл.

Єгор ЗАХАРОВ, с. Червоновершка, Кіровоградська обл.

 

НОМІНАЦІЯ «НОВА КОСМІЧНА КАЗКА», СТАРША ГРУПА.

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

Тимофій ЛАЗАРЬ, м. Молочанськ,Запорізька обл.

Катерина ДРЕГЕЛЬ, м. Житомир,

Надія КОШЕЛЮК, смт. Летичів, Хмельницька обл.

 

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ
Марія ОВЧАРЕНКО, с. Седнівка, Кіровоградська обл.

Ангеліна НЕВМЕРЖИЦЬКА, с. Покалів, Овруцької ТГ, Житомирська обл.

 

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Ярина РОГОВЦЕВА, м. Енергодар, Запорізька обл.

Софія ПІОНТКІВСЬКА, м. Житомир,

 

НОМІНАЦІЯ «ВІРШ», МОЛОДША ГРУПА.

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

Єлізавета ПОЛОВА, м. Хорол, Полтавська обл.

Анастасія ДОВГАНЕНКО, с. Онуфріївка, Кіровоградська обл.

 

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

Катерина ПРОБОТЮК, м. Житомир

Мілана КОСТЯНЕЦЬКА, с. Олександрівка, Кіровоградська обл.

 

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Віталій ФРІШКО, м. Енергодар, Запорізька обл.

Мілана КРИМЧАК, с. Придніпрянське, Полтавська обл.

Анна ПРОБОТЮК, м. Житомир

 

НОМІНАЦІЯ «ВІРШ», СТАРША ГРУПА.

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

Анастасія ХАБЛАК, смт. Опішня, Полтавська обл.

 

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

Ксенія ЧУБЕНКО, м. Дніпро

Софія ПІСКУН, м. Енергодар, Запорізька обл.

 

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Данило КОШНАРЬОВ, м. Дніпро

 

НОМІНАЦІЯ «ЕСЕ», МОЛОДША ГРУПА.

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

Євгенія ЛАНЕЦЬ, м. Хорол, Полтавська обл.

 

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

Єлизавета КАПЛІНА, м. Дніпро

Олександра МЕЛЬНИК, м. Славута, Хмельницька обл.

                                                                  

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Михайло ДАЦЕНКО, м. Дніпро

Артем ЗАМУРАЄВ, м. Енергодар, Запорізька обл.

Михайло ПОБЄДА, м. Пирятин, Полтавська обл.

Анастасія ТИХОЛИЗ, м. Дніпро

Діана СОЛОДЮК, м. Сокаль, Львівська обл.

 

НОМІНАЦІЯ «ЕСЕ», СТАРША ГРУПА.

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

Мирослава ВЕРХОГЛЯД, с. Велика Медведівка, Хмельницька обл.

Дар'я ГОЦЮК, м. Славута, Хмельницька обл.

                                                                              

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

Марія ХРИСТИЧЕНКО, м. Овруч, Житомирська обл.

 

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Сергій КОШЕЛЕВ, м. Енергодар, Запорізька обл.

Альбіна ТКАЧУК, м. Житомир

Ганна ПОЛУШКІНА, м. Дніпро

 

Грамотами за номінаціями журі відзначили окремих учасників Конкурсу.

Подяками відзначено усіх керівників робіт учасників Конкурсу.

 

ПОСИЛАННЯ НА НАГОРОДИ:

НАГОРОДИ УЧАСНИКІВ

ПОДЯКИ КЕРІВНИКАМ

 

Збірка найкращих робіт Конкурсу згодом буде розміщена на сайтах та соціальних мережах НЦАОМ.

 

Висловлюємо щиру вдячність учасникам Конкурсу, викладачам та батькам учасників!

Наші партнери

Наші постійні партнери

Державне космічне агентство України
Державне космічне агентство України
Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»
Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»
Державне підприємство «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова»
Державне підприємство «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова»
Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара
Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»
Інжинірингова школа Noosphere
Інжинірингова школа Noosphere
ISPACE SCHOOL Приватна школа в Києві
ISPACE SCHOOL Приватна школа в Києві